+48 600 382 176 michal@nadzoruje.pl

Oferta

Kierownik_150px

Kierownik budowy

Zgodnie z ustawą Prawo Budowlane, każdy Inwestor jest zobowiązany m. in. do ustanowienia Kierownika Budowy posiadającego odpowiednie uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi. Nasza firma oferuje Kierownika Budowy, dzięki któremu Państwa budowa zostanie zrealizowana zgodnie z planowanym terminem i w zaplanowanym budżecie.

Inspektor_150px

Inspektor nadzoru inwestorskiego

W przypadku skomplikowanych inwestycji, decyzja o pozwoleniu na budowę nakazuje Inwestorowi ustanowienie Inspektora nadzoru inwestorskiego. Inspektor troszczy się o to, aby wykonawca realizował prace w odpowiednim reżimie technologicznym i zgodnie z projektem budowlanym. Inspektor występuje z ramienia Inwestora i troszczy się o jego interes. Oferujemy Inspektora nadzoru inwestorskiego branży budowlanej.

Przeglady_150px

Inwestor zastępczy

Zazwyczaj Inwestor posiada pieniądze na realizację przedsięwzięcia, jednak nie posiada wystarczającej wiedzy budowlanej, aby je bezpiecznie i sprawnie przeprowadzić. Inwestor zastępczy przejmuje wszystkie obowiązki Inwestora wynikające z ustawy Prawo Budowlane oraz organizuje cały proces budowlany. Zależnie od umowy samą budowę lub również wszystkie czynności formalno-prawne. Dzięki naszemu Inwestorowi zastępczemu nie będą mieli Państwo żadnych zmartwień podczas całego procesu inwestycji.