+48 600 382 176 michal@nadzoruje.pl

Nadzór inwestorski Kasperkiewicz we Wrocławiu

Inspektor nadzoru inwestorskiego we Wrocławiu i całym woj. dolnośląskim – oferta

Inspektor nadzoru inwestorskiego jest uczestnikiem procesu budowlanego i jest umocowany prawnie zgodnie z art. 17 prawa budowlanego. Zazwyczaj inwestor nie posiada wystarczającej wiedzy technicznej, aby zabezpieczyć własny interes, dlatego korzysta z możliwości ustanowienia inspektora nadzoru inwestorskiego.

Nadzór inwestorski – przydatne informacje


Inspektor ma prawo do wydania pewnego rodzaju poleceń Kierownikowi budowy, których ślad pozostaje w dzienniku budowy. Inspektor ma prawo wskazać błędy wykonawcze kierownikowi budowy lub kierownikowi robót oraz nakazać dokonania poprawek.

Zgodnie z zapisami prawa budowlanego ta sama osoba nie może jednocześnie pełnić funkcji kierownika budowy oraz inspektora nadzoru inwestorskiego. Takie rozdzielenie funkcji gwarantuje, że inspektor zatrudniony przez inwestora będzie pilnował jego interesu. Nadzór inwestorski we Wrocławiu cieszy się dużą popularnością

Należy pamiętać, że większość wykonawców będzie Ci odradzała ustanowienie inspektora nadzoru inwestorskiego, jednak takie działanie może świadczyć tylko o tym, że wykonawca może mieć wątpliwości co do jakości wykonywanej przez siebie pracy, a to najlepiej o nim nie świadczy.

Skorzystanie z nadzoru inwestorskiego wiążę się z dodatkowymi kosztami dla inwestora, jednak w zamian za to ogranicza ryzyko nienależycie zorganizowanego procesu budowlanego, ponadto minimalizuje nakłady finansowe na wykonanie poprawek źle wykonanych prac przez Wykonawcę.

Konkurencyjne ceny dla mieszkańców Wrocławia

Inspektorzy z wieloletnim doświadczeniem

Dlaczego my?

Jako firma działająca na rynku od wielu lat, możemy pochwalić się setką zrealizowanych inwestycji na terenie całego województwa dolnośląskiego – do każdego zlecenie pochodzimy personalnie, dzięki czemu możemy dobrze zrozumieć potrzeby oraz wymagania klienta. Nadzór inwestorski Kasperkiewicz dba o każdy detal, co pozwala na zachowanie terminowości oraz wysokich standardów obsługi klienta. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami! Chętni udzielmy informacji na każdy temat.